به وبسایت پرتال جامع افق خوش آمدید

تبلیغات

مطالب این تارنما با استفاده از اسکریپت هوشمند خبرخوان افق گردآوری شده است . درصورت مشاهده محتوای نامربوط لینک مطلب را گزارش دهید .

تبلیغات


جنگ رسانه ای وهابیت علیه شیعه در ایران (بررسی شبکه کلمه)

                                                بسم رب الحجت

                                               

                    جنگ رسانه ای وهابیت علیه شیعه در ایران 

                                  (بررسی شبکه کلمه

فرقه وهابیت یکی از فرق انحرافی است که از دل اسلام و درمقابل آن ساخته شده است که بیشترین دشمنی ومخالفت را باشیعیان علی الخصوص ایران اسلامی دارد.از آن جهت که ترویج عقاید ناصحیح و بعضا خرافی از سوی وهابیون نتوانسته است خللی در باور شیعیان پدید آورد بغض و کینه و دشمنی عجیبی میان سران این تفکر انحرافی با شیعیان به وجود آمده است. بزرگ ترین محدوده جغرافیای و فکری وهابیت در عربستان سعودی قرار دارد و به همین خاطر است که مناسبات این کشور با نظام جمهوری اسلامی کمتر برپایه دوستی و برادری دینی بوده است. چراکه آنان شیعیان را منحرف و عقاید شیعه را نادرست می خوانند.

طی سال های گذشته مبارزات نرم،فرهنگی و آموزشی و رسانه ای بسیاری از سوی وهابیون جهت تبلیغ عقاید خود و بر علیه شیعیان صورت گرفته است.یکی از بزرگ ترین مراکز مبارزه فرهنگی و سیاسی و اعتقادی بر علیه نظام جمهوری اسلامی و شیعیان و تبلیغ وهابیت شبکه کلمه" است. جنبش بیعت دراین مقاله کوشیده است تا با یک تحلیل محتوای علمی و دقیق از این شبکه ماهیت آن را به شما بشناساند و خدعه و نیرنگ های وهابیون در این شبکه را برای شما افشا نماید تا سدی در مقابل ترویج آگاهانه یا ناآگاهانه برخی از این مباحث انحرافی (به ویژه پیرامون مهدویت و امام زمان عج) بنا کند. 

http://sheklakveblag.blogfa.com/ پریسا دنیای شکلک ها

روی ادامه مطلب در زیر کلیک کنید.

 

 

 

 منبع این نوشته
اشتراک گذاری مطلب
تمامی حقوق این وب سایت برای گروه آواساز محفوظ است