به وبسایت پرتال جامع افق خوش آمدید

تبلیغات

مطالب این تارنما با استفاده از اسکریپت هوشمند خبرخوان افق گردآوری شده است . درصورت مشاهده محتوای نامربوط لینک مطلب را گزارش دهید .

تبلیغات


"مبارزه فرهنگی ؛آزمون بزرگ زمانه ما"

 

بسم رب الحجت

 

دکترین جنبش بیعت درباره "لزوم مبارزه همه جانبه فرهنگی"

 

( 4 فتنه و آزمون بزرگ در ایران اسلامی در راه تحقق جامعه مهدوی)

"مبارزه فرهنگی ؛آزمون بزرگ زمانه ما"

 

مبارزه فرهنگی و جنگ نرم یعنی شلیک به سمت تفکر و روح یک جامعه به گونه ای که از افراد آن سپاهی در جهت مقاصد خود تربیت می کند. در روایات آمده است که در آخر الزمان مردم به انواع بلاها و فتنه ها گرفتار می شوند. این بلاها به دو دلیل رخ می دهد:یکی آنکه مردم آخر الزمان به واسطه نافرمانی و ناشکری نعمت"ولی معصوم" را از دست داده اند و میان آن ها و حجت خداوند برروی زمین حجاب و حائل به وجود آمده است که آنان را در غرقاب حوادث و فتنه ها گرفتار ساخته است.

 

 

دوم این که همین بلا ها خود محلی برای آزمایش افراد و جوامع خواهد بود . این خود نشان از اهمیت "دگر اندیشی و جامعه سازی" در کنار "خود سازی" دارد. می خواهیم نکته و دکترین جالب جنبش بیعت را پیرامون "فتنه های آخرالزمان در ایران" را برای شما مطرح کنیم که نخستین بار است که از آن صحبت می شود .اتاق فکر جنبش بیعت پس از بررسی و مطالعات اسنادی به سیری تاریخی از آزمایشات وغربال گری های الهی طی نیم قرن اخیر در ایران اسلامی پی برده است که آن را با کمال افتخار برای شما بازگو می کند تا اهمیت و حساسیت "مبارزه فرهنگی" درکشور و لزوم جدیت بیشتر درباره آن برای شما عزیزان روشن شود .امید است شما نیز با انتشار این مطالب دیگران را نیز هوشیار کنید. درادامه...  

http://sheklakveblag.blogfa.com/ پریسا دنیای شکلک ها

روی ادامه مطلب در زیر کلیک کنید.

 منبع این نوشته
اشتراک گذاری مطلب
تمامی حقوق این وب سایت برای گروه آواساز محفوظ است